Katarzyna Warszawska | HorseSense

Koń lepszy niż wróżka, koń prawdę Ci powie :)))

Koń lepszy niż wróżka, koń prawdę Ci powie :))). Zajęcia, programy, które stworzyła Agata są dla Wszystkich, zarówno dla tych, którzy stoją na początku swojej drogi rozwoju, jak i dla tych, którzy pracują ze sobą, z innymi wiele lat. Dla Osób pracujących z innymi, to niezastąpiona superwizja.

Dla mnie osobiście był to czas, który pozwolił na domknięcie wiele aspektów mojego życia, nad którymi pracowałam latami. Teraz jest już to moja decyzja, co z tym zrobię. Praca z Końmi pokazuje fizycznie, co, gdzie i jak i mówi hello nie tędy droga, albo jest dobrze…ale utrzymuj, jak jest dobrze ….bo nie wiesz, co będzie za kolejnym zakrętem.

Agata, jest pełna miłości, spokojna, magiczna i bardzo silna – tworzy bezpieczną, wolną przestrzeń na wszystkie pojawiające się uczucia. Osoby, które uczestniczą, będą uczestniczyły w programach, które wybierzecie, na pewno nie będą przypadkowe, będą to te Osoby, które właśnie miały się spotkać w tym właśnie momencie. Bardzo polecam całą sobą :), ale decyzja należy do Ciebie, od niej się wszystko zaczyna :).

Agata, bardzo dziękuję i do zobaczenia na szlaku.
Ps. Ach i jeszcze miejsce, miejsce, które stworzyła Agata… tam warto pobyć. Konie – czwórka, tak różnorodna, każdy inny, a jednak w stadzie. Szamanku, dziękuję za towarzyszenie i testowanie moich granic, Nadzieja – było mi dobrze z Tobą, a Ciebie bałam się najbardziej :). Anyż, współpraca i spokój – dzięki, że pokazałeś mi, ze też potrafię :), Fregato, ach Fregato piękna, spokojna, dostojna, osadzona w sobie Istoto – dziękuję!