Prawdziwa JA - opinia o warsztacie | HorseSense

Prawdziwa JA

Zajęcia Droga Kobiety wołały mnie od pierwszego przeczytania o nich i jednocześnie brakowało mi ODWAGI by wziąć w nich udział . Było to dwa lata temu. W międzyczasie brałam udział w innych zajęciach i szkoleniach u Agaty.
Właśnie wróciłam z zajęć Droga kobiety – Przyszła ODWAGA, i to czym chcę się podzielić w Wami wszystkimi które, będziecie czytać to – to WARTO – warto być na tych zajęciach, przejść metaforycznie tą drogę w towarzystwie Agaty, koni trenerów , współuczestniczek zajęć.

Niezależnie od dotychczasowej wiedzy o sobie czy życiu, połączenie w jednym czasie: treści baśni Biegnącej w wilkami, siły i mądrości otwartych kobiet, mądrości koni i wyczucia Agaty w towarzyszeniu temu wszystkiemu oraz pięknej przestrzeni ośrodka i lasu obok dało mi nowe spojrzenie na te sprawy, co do których utknęłam na jakiś czas. Wróciłam z poczuciem jasności pierwszego kroku i poczuciem jak ma być na końcu. Wartością dla mnie jest , że te zajęcia przeżyłam, a nie przegadałam / choć rozmów było sporo/ one karmiły. Polecam z serca. Moc jest z Nami, Tymi co po nią sięgną.

P.S.
Agato to niesamowite uczucie, że w końcu zobaczyłam tę żywą część w sobie, poczułam że to najbardziej z możliwych żywa i prawdziwa JA.