Sny, archetypy, I cing i baśnie - o warsztacie on-line Droga do prawdy

Wśród bohaterek, które odważnie pokazywały swoją drogę

Mam na imię Maria i jestem uczestniczką I edycji projektu „W drodze do prawdy”. Był to projekt, w którym z przyjemnością uczestniczyłam. Po pierwszych zajęciach miałam pomysł, aby przenieść się do innej grupy, bo zajęcia kolidowały z moim czasem pracy lecz atmosfera w grupie, otwartość jej członków zdecydowała, że w grupie pozostałam. Czułam się w niej jak wśród bohaterek, które odważnie pokazywały swoją drogę, dzieliły się swoimi odczuciami.

Agata po mistrzowsku budowała atmosferę, dawała dużo przestrzeni każdemu członkowi grupy i delikatnie podpowiadała jak można jeszcze inaczej spojrzeć na przerabiany temat. Od każdej z uczestniczek grupy uczyłam się siebie. W programie najbardziej urzekły mnie baśnie i praca z archetypami. Zakupiłam „Biegnącą z wilkami” i zamierzam zgłębiać siebie pracując z baśniami tak jak pokazała nam Agata. Ciekawym rozwiązaniem była też praca ze snami i kartami. Tu również poznałam inne podejścia niż te, które znałam i stosowałam do tej pory.

Podsumowanie projektu i zajęcia z I Cingiem były perełką programu. I chociaż z I Cingiem pracuje już od wielu lat, to sposób w jaki pokazała go Agata dał mi świeże i jasne nowe spojrzenie i chyba wyprowadził z rutyny. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim uczestniczkom projektu za ich wspierające słowa, za ich historie, które są dla mnie cennymi elementami poznania głębiej siebie. Dziękuję również Agacie za wspaniałe łagodne prowadzenie do prawdy, którą samemu trudno jest odkrywać.

Bardzo polecam ten projekt wszystkim, którzy chcą i mają w sobie decyzje poznawania siebie, oraz odkrywania swoich możliwości. Cieplutko pozdrawiam i życzę dalszych wspaniałych projektów rozwojowych.

z miłością Maria Połaniecka