Opinia o warsztatach Agaty Wiatrowskiej - Magdalena Herbasz | HorseSense

Zmienić codzienność

 

Coś nowego, zaskakującego, pozwalającego odkryć w sobie niedotknięte wcześniej obszary. Dającego początek nowej, długiej drodze. Coś powoli zaczęło się dziać na warsztatach. Bardzo potrzebuję kontynuować to po powrocie do codzienności, co jednak wymaga poukładania sobie wielu spraw. Mam motywację i wiem, że mogę powoli posuwać się do przodu, tylko muszę działać. Nic samo się nie stanie.
Szukam miejsca w codzienności na nowe aktywności, dojrzewam do tego, że niektóre rzeczy muszę sobie odpuścić. Zaczynam rozumieć, że wzięłam na siebie za dużo i rozważam, co z tego jest najmniej ważne i mogę to odłożyć. Konie pomogły mi zobaczyć, że bycie na wyższej energii po pewnym czasie mnie męczy. Gdzieś tam niby o tym wiedziałam, ale to mi się ewidentnie potwierdziło.
Przestrzeń jest bardzo pozytywna. Sam ośrodek jest tak urządzony (zarówno przestrzeń na zewnątrz jak i dom, w którym mieszkałyśmy), że czułam się po prostu dobrze. Miałam możliwość się wyciszyć. No i magia Grupy, wspaniałe Dziewczyny, które były razem ze mną w programie. Każda z nas inna, a jednak wytworzyła się między nami wspaniała więź.
Polecam każdemu, kto czuje, że potrzebuje coś w sobie zmienić, kto ma świadomość że ma w sobie moc, która sprawi, że może żyć szczęśliwie.