Praca ze snami, baśnią i archetypami - opinia o warsztacie | HorseSense

Najmocniejszy rozwojowo kurs, w którym uczestniczyłam

Po pierwsze dziękuję za zaproszenie do uczestnictwa. Poprzednie kursy, z których skorzystałam: „Tajemnice koni” i „Rusz z kopyta” oraz podkasty rozwojowe, webinary, livy z archetypami dały mi dużo wiedzy, narzędzi do pracy nad sobą, ale i poczucie, że to dopiero początek rozwojowej drogi. Dlatego nie zastanawiałam się czy „Droga do prawdy” jest dla mnie, bo wiedziałam, że tak jest.
To najmocniejszy rozwojowo kurs, w którym wzięłam udział. On-line, ale w grupie. Dostałam narzędzia jak pracować ze snami, baśniami, archetypami i Księgą Przemian. Mogłam skorzystać ze wskazówek Twoich oraz zobaczyć jak pracują uczestniczki i wiele nauczyć się od nich. Mogłam podzielić się moimi odkryciami i odczuciami, wątpliwościami.

Co zmienił we mnie ten kurs? Praca ze snami mnie umocniła, pomogła mi uporać się z trudnym kawałkiem z młodości. Jedne sny się skończyły, inne się pojawiły, wiem, że są częścią mnie. Uczę się rozpoznawać wskazówki, które z nich wynikają.
Będę wracać do „Biegnącej z wilkami” i archetypów. I ching jest dopełnieniem, chciałabym się go jeszcze pouczyć, bo to duży temat. Ułatwia rozpoznawanie sytuacji i podejmowanie kolejnych kroków, adekwatnych do sytuacji.
Czy uczestnictwo w tym kursie wpływa na moją codzienność? Tak, mniej uciekam przed trudnymi tematami, decyzjami. Boję się, ale działam. Mam więcej motywacji i siły do działania.

Po ostatnim spotkaniu pojawił mi się obraz drzewa, którego trzeba pilnować, by pięknie wyrosło. By żyć w pełni musi być silne, mieć długi mocny i rozgałęziony korzeń, którym nieustannie czerpie czystą wodę z głębin, opiera się wichrom, odradza po suszy i mroźnej zimie, nie daje się szkodnikom, wciąż na nowo wypuszcza pędy, zielone liście, zakwita, rodzi owoce, jest schronieniem dla ptaków.

Dziękuję za prowadzenie na rozwojowej drodze ️