Doświadczenie Drogi Kobiety - Kamila Szarejko | HorseSense

Uwierzyłam w siebie

Cześć Agata,

minęły, aż dwa tygodnie od pobytu u Ciebie w ośrodku i od cudownych warsztatów mocy, jakie zorganizowałaś, podczas których mogłam poznać wspaniałe inspirujące kobiety i przyjrzeć się sobie w odbiciu relacji z końmi.

Wciąż wracam z przyjemnością do harmonijnego ośrodka jaki stworzyłaś, który dzięki włożonej pracy i przemyślanemu porządkowi, stanowi fantastyczny fundament do samorozwoju. Otoczenie pasuje do siebie. Nie ma żadnych zbędnych przedmiotów, nic nie wytrąca z atmosfery zamyślenia i przemyśleń oraz planów, które mimowolnie się wyłaniają dzięki spotkaniom z końmi i pracy w grupie, w ramach różnych zadanych przez Ciebie ćwiczeń.
Wyjechałam z ośrodka silniejsza. Zrozumiałam niespójności, które powodowały w moim życiu chaos w relacjach, zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Uwierzyłam w siebie tak na serio, bez przeglądania się w oczach innych. Konie w sposób bardzo autentyczny reagują na to, co im pokazujemy lub ukrywamy. Przy nich nie można nosić maski, trzeba odkryć swoją naturę. Droga kobiety – bo tak jest zatytułowany warsztat, w którym uczestniczyłam, pokazał mi jak ważne jest bym podążała drogą zgodną z moimi wartościami, poczułam wolność i chęć do działania z sercem i zaangażowaniem, bez obaw. To pierwszy mój pobyt na warsztatach u Ciebie i zapewne nie ostatni.

Dziękuję Agata! Nie tylko Twoje konie są wspaniałymi trenerami, ale Ty jesteś osobą bardzo inspirującą, z którą przebywa się z przyjemnością, która wzbudza zaufanie i przy której można z łatwością budować i odkrywać siebie.