en en en
10 kroków do zwiększenia swojej siły wewnętrznej

Wpisz swój adres email, aby bezpłatnie otrzymać poradnik PDF.

Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie działań w oparciu o ponadczasowe i uniwersalne wartości.

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

Ośrodek

Nasze podejście

Horse Assisted Education to nowa dziedzina. Droga rozwoju człowieka. Nasza wiedza i doświadczenie jest wynikiem prawie już 12 lat pracy tą metodą, stałego kontaktu z wielkimi jej nauczycielami na świecie (Gerharda i Karin Krebs, Dave Harris, Jackie i Herb Stevennson, June Guenter, Barbara Rector, Klaus Ferdinand Hempling i wielu innych), udziału w konferencjach i kursach doszkolających. Umożliwia nam to oferowanie w szkoleniu facylitatorów programów dostarczających uaktualnioną wiedzę i doświadczenie  i połączonych z międzynarodową i/lub krajową certyfikacją. Jakość naszej pracy potwierdza rosnące grono klientów i cieszymy się, że możemy pochwalić się ich autentycznymi i osobistymi referencjami.

 

Jesteśmy jedynym akredytowanym ośrodkiem European Association of Horse Assisted Education (EAHAE) i HorseDream w Polsce, w którym mogą się uczyć kolejni facylitatorzy. Akredytację posiada Agata Wiatrowska i to ona prowadzi wszystkie szkolenia facylitatorów.

Agata Wiatrowska jest pionierem HAE w Polsce,  facylitatorem z powołania, dyrektorem  EAHAE oraz partner HorseDream. Większość osób w Polsce zajmujących się HAE pierwsze szlify zdobywało na prowadzonych przez nią od 8 lat Train the trainer i innych doświadczeniach rozwojowych.

 

W naszym podejściu szczególne miejsce mają konie. Traktujemy je jako naszych partnerów i przewodników w tej drodze. Pracujemy w trakcie szkoleń facylitatorów z odopowiednio przygotowanymi końmi, które dobrowolnie i osobowościowo podjęły rolę koni trenerów. Umożliwia to doświadczenia w praktyce, o co chodzi z magicznym stwierdzeniem: u nas to konie są trenerami.

 

Najbliższe terminy oferowanych programów:

 

Nazwa programu

Daty i miejsce

Opis

Koszt

Szkoła Facylitatorów

Programów rozwojowych z końmi ©

 

Kolejna edycja 2018/2019

Terminy obok

Grupa A

(pełna grupa)

 

Grupa B

(3 miejsca)

Ośrodek HorseSense,

Franciszków

Szkoła Facylitatorów Programów rozwojowych z końmi obejmuje kompleksowe przygotowanie do prowadzenia programów rozwojowych z końmi zarówno dla osób indywidualnych jak i rożnych grup docelowych. Dostarcza treningu umiejętności facylitowania, pracy z człowiekiem i koniem w sytuacji rozwojowej i przygotowanie koni trenerów do ich roli. Szkoła zakończona jest Dyplomem facylitatora programów rozwojowych z końmi Horse Assisted Education.

TRWA REKRUTACJA DO GRUPY B

Opis programu

Zapraszamy do zgłaszania chęci udziału w rekrutacji:

zapisy

 

Terminy Grupa A: (brak miejsc) I zjazd 20-21.10.2018, II zjazd 17-18.11.2018, III zjazd 15-16.12.2018, IV zjazd 26-27.01.2019, V zjazd 23-24.02.2019

 

Terminy Grupa B: (3 miejsca) I zjazd 1-2.12.2018, II zjazd 12-13.01,2018, III zjazd 9-10.02.2019, IV zjazd 9-10.03.2019, V zjazd 6-7.04.2019

8.700 zł przy płatności jednorazowej

9.700 zł przy płatności w ratach

Train the trainer Intensive©- szkolenie facylitatorów programów rozwojowych z końmi

 

 

 

3-4.11 2018

Ośrodek HorseSense, Franciszków (mazowieckie)

Ostatnie miejsce

 

16-17.02.2019

Ośrodek HorseSense

Franciszków

(mazowieckie)

6 miejsc 

Intensywny program przygotowujący do prowadzenia/facylitowania programów rozwojowych z końmi. Obejmuje kompleksowy know-how, aktualny z najnowszymi trendami światowymi w obszarze Horse Assisted Education.

Skierowany do osób, które mają doświadczenie w obcowaniu z końmi, znają swoją grupę docelową i posiadają umiejętności pracy z człowiekiem w sytuacji rozwojowej.

 

Opis programu

 

Train the Trainer – warsztat akredytowany przez EAHAE  i zakończony certyfikatem facylitatora Horse Assisted Education. Kwalifikuje do pełnego członkostwa w EAHAE.

 

zapisy

4.000 zł

udział w programie wraz  z noclegiem

Kurs online przygotowujący do roli facylitatora

„Zerówka”

Kurs jest dostępny od zaraz po zakupie przez cały rok

6 miejsc

Limitowana edycja kursu Tajemnice koni prowadzonego przez Agatę Wiatrowską skierowane do osób, które rozważają zostanie facylitatorem programów rozwojowych z końmi.

Kurs pozwala rozwinąć umiejętność samoświadomości w relacjach z końmi i komunikacji o nią opartą. 

zapisy 

499 zł
 

 

Jeśli zainteresowała Ciebie idea uczenia się od koni może Ci się spodobać nasz bezpłatny e-book:  Psychologia relacji człowieka z koniem.