en en en
10 kroków do zwiększenia swojej siły wewnętrznej

Wpisz swój adres email, aby bezpłatnie otrzymać poradnik PDF.

Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie działań w oparciu o ponadczasowe i uniwersalne wartości.

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

Ośrodek

Nasze podejście

Horse Assisted Education to nowa dziedzina. Droga rozwoju człowieka. Nasza wiedza i doświadczenie jest wynikiem prawie już 12 lat pracy tą metodą, stałego kontaktu z wielkimi jej nauczycielami na świecie (Gerharda i Karin Krebs, Dave Harris, Jackie i Herb Stevennson, June Guenter, Barbara Rector, Klaus Ferdinand Hempling i wielu innych), udziału w konferencjach i kursach doszkolających. Umożliwia nam to oferowanie w szkoleniu facylitatorów programów dostarczających uaktualnioną wiedzę i doświadczenie  i połączonych z międzynarodową i/lub krajową certyfikacją. Jakość naszej pracy potwierdza rosnące grono klientów i cieszymy się, że możemy pochwalić się ich autentycznymi i osobistymi referencjami.

 

Jesteśmy jedynym akredytowanym ośrodkiem European Association of Horse Assisted Education (EAHAE) i HorseDream w Polsce, w którym mogą się uczyć kolejni facylitatorzy. Akredytację posiada Agata Wiatrowska i to ona prowadzi wszystkie szkolenia facylitatorów.

Agata Wiatrowska jest pionierem HAE w Polsce,  facylitatorem z powołania, dyrektorem  EAHAE oraz partner HorseDream. Większość osób w Polsce zajmujących się HAE pierwsze szlify zdobywało na prowadzonych przez nią od 8 lat Train the trainer i innych doświadczeniach rozwojowych.

 

W naszym podejściu szczególne miejsce mają konie. Traktujemy je jako naszych partnerów i przewodników w tej drodze. Pracujemy w trakcie szkoleń facylitatorów z odopowiednio przygotowanymi końmi, które dobrowolnie i osobowościowo podjęły rolę koni trenerów. Umożliwia to doświadczenia w praktyce, o co chodzi z magicznym stwierdzeniem: u nas to konie są trenerami.

 

Najbliższe terminy oferowanych programów:

 

Nazwa programu

Daty i miejsce

Opis

Koszt

Szkoła Facylitatorów

Programów rozwojowych z końmi ©

 

Edycja 2018/2019

Grupa B

 I zjazd 1-2.12.2018 

II zjazd 12-13.01.2018

III zjazd 9-10.02.2019 IV zjazd 9-10.03.2019

V zjazd 6-7.04.2019

(ostatnie miejsce)

Ośrodek HorseSense,

Franciszków

Szkoła Facylitatorów Programów rozwojowych z końmi obejmuje kompleksowe przygotowanie do prowadzenia programów rozwojowych z końmi zarówno dla osób indywidualnych jak i rożnych grup docelowych. Dostarcza treningu umiejętności facylitowania, pracy z człowiekiem i koniem w sytuacji rozwojowej i przygotowanie koni trenerów do ich roli. Szkoła zakończona jest Dyplomem facylitatora programów rozwojowych z końmi Horse Assisted Education.

TRWA REKRUTACJA  – zostało ostatnie miejsce

Opis programu

Zapraszamy do zgłaszania chęci udziału w rekrutacji:

zapisy

8.700 zł przy płatności jednorazowej

9.700 zł przy płatności w ratach

Train the trainer Intensive©- szkolenie facylitatorów programów rozwojowych z końmi

 

 

16-17.02.2019

Ośrodek HorseSense

Franciszków

(mazowieckie)

4 miejsca 

Intensywny program przygotowujący do prowadzenia/facylitowania programów rozwojowych z końmi. Obejmuje kompleksowy know-how, aktualny z najnowszymi trendami światowymi w obszarze Horse Assisted Education.

Skierowany do osób, które mają doświadczenie w obcowaniu z końmi, znają swoją grupę docelową i posiadają umiejętności pracy z człowiekiem w sytuacji rozwojowej.

 

Opis programu

 

Train the Trainer – warsztat akredytowany przez EAHAE  i zakończony certyfikatem facylitatora Horse Assisted Education. Kwalifikuje do pełnego członkostwa w EAHAE.

 

zapisy

4.000 zł

udział w programie wraz  z noclegiem

Kurs online przygotowujący do roli facylitatora

„Zerówka”

Kurs jest dostępny od zaraz po zakupie przez cały rok

Limitowana edycja kursu Tajemnice koni prowadzonego przez Agatę Wiatrowską skierowane do osób, które rozważają zostanie facylitatorem programów rozwojowych z końmi.

Kurs pozwala rozwinąć umiejętność samoświadomości w relacjach z końmi i komunikacji o nią opartą. 

zapisy 

499 zł
 

 

Jeśli zainteresowała Ciebie idea uczenia się od koni może Ci się spodobać nasz bezpłatny e-book:  Psychologia relacji człowieka z koniem.