en en en
10 kroków do zwiększenia swojej siły wewnętrznej

Wpisz swój adres email, aby bezpłatnie otrzymać poradnik PDF.

Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie działań w oparciu o ponadczasowe i uniwersalne wartości.

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

Ośrodek

Program „Pegaz” jest półrocznym, zaawansowanym programem rozwoju facylitatorów. Celem jest wsparcie zarówno merytoryczne, jak i biznesowe w trakcie interaktywnych spotkań online. Po pół roku udział można dalej przedłużyć. 

 

 

Merytorycznie:

 • Omawianie i tworzenie programów szkoleniowych (od pomysłu do agendy)
 • Superwizja przeprowadzonych warsztatów
 • Inicjowanie treningów zadaniowych i ich omawianie
 • Dostęp do nagranych spotkań online i wykładów ekspertów

 

Biznesowo:

 • Tworzenie swojej oferty
 • Marka osobista
 • Budowanie społeczności i pozyskiwanie klientów

 

Poprzez  program chciałabym, żebyście:

 • Zdobywali pewność siebie w prowadzeniu programów rozwojowych
 • Konsekwentnie rozwijali się i budowali swój biznes i markę osobistą
 • Korzystali ze wsparcia społeczności innych facylitatorów i mojej
 • Budowali swój profesjonalizm
 • Stale się uczyli

 

 

Dla kogo:

Zależy mi na stworzeniu grupy zaangażowanej i proaktywnej. Zapraszam przede wszystkim te osoby, które chcą działać i tworzyć swój biznes jako facylitator programów rozwojowych z końmi oraz dalej się uczyć.

 • absolwentki i absolwenci Szkoły facylitatorów

 

Elementy programu:

 1. Co miesięczne Mastermindy* trwające ok. 1,5-2 godziny. Część spotkań będzie tematyczna, pozostałe będą bazowały na Waszych pytaniach, wyzwaniach i omawianiu Waszych szkoleń. Mastermindy będą nagrywane, więc jeśli ktoś nie weźmie udziału to z łatwością uzupełni informacje i ustali cele na kolejny miesiąc.
 2. Praca nad swoimi celami pomiędzy spotkaniami, dzielenie się na grupie, kontakt mailowy lub telefoniczny ze mną.
 3. Indywidualne telefoniczne konsultacje ze mną  (odpowiedzi na bieżące pytania, wyzwania) – 2 półgodzinne indywidualne rozmowy do wykorzystaniu w ciągu pół roku.
 4. Opcjonalnie wspólne projekty (ze mną lub pomiędzy uczestnikami Pegaza) pozwalające praktykować facylitowanie, superwizowane przeze mnie.

*Mastermind, to mała grupa osób spotykających się regularnie w celu niesienia wspólnej pomocy, dawania rad, motywowania się i przedstawiania swoich talentów pozostałym członkom grupy, by łatwiej i szybciej pomóc im w rozwoju biznesowym i merytorycznym.

 

Orientacyjna agenda Mastermindów:

 1. Pigułka wiedzy – mój wykład na ważny temat (wiedza biznesowa, aktualne doświadczenia z moich programów, lekcje, wnioski, inspiracje z międzynarodowej społeczności i mojego udziału w warsztatach i konferencjach, powtórki tematów ze Szkoły facylitatorów i Train the trainer)
 2. Z praktyki facylitatora – jeden z uczestników programu przedstawia swoje doświadczenie biznesowe i merytoryczne, na którym się dużo nauczył.
 3. „Hot seat” tzw. gorące siodło – w zależności od dostępnego czasu – 2-4 osoby omawiają swoje pytanie, wyzwanie, dzielą się czymś. Do „gorącego siodła” można się zgłosić wcześniej w grupie na FB. Przy większej ilości osób zmieniamy osoby, żeby raz na 2 miesiące każdy był na „hot seacie”. Tematy też tak wybieramy, żeby wnosiły jak najwięcej dla pozostałych osób. Hot seat polega na tym, że po wysłuchaniu wyzwania, problemu, pytania – pozostałe osoby dzielą się pomysłami, wiedzą i perspektywą.
 4. Zaplanowanie kolejnych kroków do zrobienia przez każdego z uczestników.

Program z którego będziemy korzystać do spotkań Mastermind to Zoom – jest intuicyjny i umożliwia dobre spotkania online.

 

 

Harmonogram:

Program jest długoterminowy, udział w nim należy rozważać minimum na 6 miesięcy.

Spotkania online Mastermind, co miesiąc, wtorek godz. 20:00. Spotkania są nagrywane, więc można nadrobić jak ktoś nie był.

Terminy w 2018 roku: 15 V, 12 VI, 3 VII, 7 VIII, 4 IX, 2 X.

 

Ilość uczestników:

Min 4 Max 8

 

Cena:

Cena  70 zł za miesiąc. Deklaracja uczestnictwa na 6 miesięcy.

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia przez mail: biuro@horsesense.pl.

 

Zapraszam:)

Agata Wiatrowska