en en en
10 kroków do zwiększenia swojej siły wewnętrznej

Wpisz swój adres email, aby bezpłatnie otrzymać poradnik PDF.

Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie działań w oparciu o ponadczasowe i uniwersalne wartości.

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

Ośrodek

Końska dawka wolności to doświadczenie umożliwiającymi spojrzeć na siebie, świat i konie z innej perspektywy.

Wolne konie żyją w tzw. krainie koni. Kraina koni to przestrzeń współistnienia koni i człowieka, która zakłada wolność koni od użytkowania, dostęp do dużej przestrzeni i stada 24/7, stabilność stada (konie nie są sprzedawane, wymieniane itd. odchodzą tylko w sposób naturalny, nowe konie przyjmowane są rzadko). Wszystkie interakcje z człowiekiem są dobrowolne,  opieka nad końmi odbywa się w duchu wolności i świadomego przywództwa nad całością przez człowieka. Więcej informacji o Krainie Wolnych Koni: www.wolnekonie.org

Dla mnie spotkanie z Wolnymi Końmi było tak naprawdę spotkaniem z samą sobą. Spotkaniem, które zapoczątkowało świadome poszukiwanie doświadczonej na warsztatach wolności w codziennym życiu. Ten temat jest dla mnie wciąż żywy ale dzięki Wolnym Koniom skontaktowałam się, „dotknęłam” tej części siebie która ma w sobie tą wolność.

uczestniczka spotkania Końska dawka wolności

 

zaszumieliśmy… końską dawką wolności. Doświadczyliśmy trudu wolności. Obnażyliśmy zniewolenie, kryjące się za wolnością rozumianą jako galop z rozwianą grzywą przed siebie, a eksplorowaliśmy ją jako przestrzeń utkaną z decyzji i ich konsekwencji.

uczestniczka spotkania Końska dawka wolności

 

Warsztat Końska dawka wolności to doświadczenie współistnienia z rytmem stada koni i otaczającej natury, story-telling o koniach i wśród koni oraz wspólne bycie. 

Roważająć wolność myślimy o wolności wewnętrznej: do ekspresji siebie, bycia autentycznym, podejmowania życia. Wolności która akceptuje świat takim jaki jest – jednocześnie  umiejąc rozróżniać i wybierać. Wolności, która powoduje, że jest nam ze sobą dobrze, ale  i innym jest z nami dobrze.

Prowadzenie:

Agata Wiatrowska

Berenika Bratny

Lokalizacja:

Kraina Wolnych Koni

Radzie 19

11-510 Wydminy

Mazury  Garbate

Lokalizacja na mapie:

https://goo.gl/maps/n5oEd

Termin:

17-18.10.2015

Sobota 12:00 – 18:00

Niedziela 9:00 – 13:00

 

Cena:

500 zł. Cena zawiera udział w spotkaniu, obiad w sobotę i niedzielę i napoje.

Zakwaterowanie:

We własnym zakresie i wg. własnego wyboru. W okolicy Wolnych koni znajduje się wiele miejsc agroturystycznych i pensjonatowych (miejscowości Radzie, Wydminy, Wężówka)

Zapisy:

W celu dołączeniu do warsztatu proszę wypełnić formularz on-line.

Po mailowym potwierdzeniu prosimy o wpłatę opłaty za warsztat

na konto HorseSense w ciągu 3 dni:  71 1140 2004 0000 3902 4203 7409 w mBanku

Zapraszamy:)

Agata, Berenika i Konie