en en en
10 kroków do zwiększenia swojej siły wewnętrznej

Wpisz swój adres email, aby bezpłatnie otrzymać poradnik PDF.

Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie działań w oparciu o ponadczasowe i uniwersalne wartości.

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

HorseSense

Bezpłatny ebook o sile wewnętrznej

Pobierz bezpłatny poradnik

Horse Assisted Education

O nas

Ośrodek HorseSense

HorseSense powstało z połączenia misji wspierania ludzi w rozwoju i pokazania światu nieodkrytego potencjału koni w tym obszarze. To ośrodek programów rozwojowych z końmi Agaty Wiatrowskiej i akredytowane centrum szkoleń facylitatorów Horse Assisted Education.

 

Agata Wiatrowska

Certyfikowany facylitator programów rozwojowych z końmi (certyfikat mistrzowski EAHAE, licencja HorseDream), certyfikowany coach (Grupa TROP), trener II stopnia, dyrektor międzynarodowego stowarzyszenia European Assiociation of Horse Assisted Education (EAHAE), właścicielka firmy HorseSense. Autorka książek o rozwoju z końmi: „Koń jako trener.  O programach rozwojowych z końmi oraz lekcjach od koni-trenerów”, 2016 oraz „Menedżer uczy się od koni” 2013. Posiada kompleksowe doświadczenie menedżerskie, pracowała ponad 10 lat w działach doradctwa firmy konsultingowej PwC.

 

 

 

Jest pionierem Horse Assisted Education w Polsce 

Wprowadziła Horse Assisted Education do Polski w 2005 roku i od tej pory facylituje programy rozwojowe z końmi dla organizacji, firm oraz osób indywidualnych. Prowadzi autorskie programy rozwojowe: Akademia Przywództwa HorseSense, Droga kobiety i Szkołę facylitatorów programów rozwojowych z końmi. Aktualnie buduje centrum rozwoju poprzez kontakt z końmi w sercu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

Prowadziła programy rozwojowe z końmi dla: mBank (cały Zarząd), DHL (cały Zarząd), BZ WBK, Takeda, T-Mobile,  Capgemini,  Hewlett-Packard, Procter&Gamble, Teva, Polpahrma i IKEA oraz organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Prowadzi grupowe spotkania coachingowo-mentoringowe dla zespołów m.in. kadr placówek opiekuńczo-wychowawczych (tzw. Domy dziecka), start-upów i firm rodzinnych. W zależności od wielkości projektów Agatę Wiatrowską wspiera sieć facylitatorów z Polski lub ze świata. Współpracujemy z certyfikowanym facylitatorami po szkoleniach Train the trainer i Szkole facylitatorów oraz członkami stowarzyszenia EAHAE.

 

Autorskie programy rozwojowe

Tworzy projekty rozwoju przywództwa, przedsiębiorczości, aktywności zawodowej w całej Polsce i na świecie (m.in. w ramach programu Leonardo da Vinci uczenie się przez całe życie). W 2014 zorganizowała w Polsce konferencję „Przywództwo z sercem”, w której wzięli udział przedstawiciele z 18 krajów. Uczestnicy w konferencjach i kongresach. W 2010 roku była mówcą na pierwszej polskiej edycji TEDx w Warszawie.

 

Agata Wiatrowska poznawała tajniki tej metody od mentorów z całego świata: Karin i Gerhard Krebs z Niemiec, David Harris z Wielkiej Brytanii, June Guenter z USA, Jackie i Herb Stevennson z USA. Prowadziła programy w kilkudziesięciu miejscach w Polsce i na świecie, towarzyszyły jej setki koni. Przez pierwsze lata jej programy przechodziły nieustającą transformację związaną z jej rozumieniem siebie, ale przede wszystkim z rozumieniem roli koni w tej drodze. Znaczący zwrot nastąpił też po kilkunastodniowym szkoleniu u Klausa Ferdinanda Hempflinga w jego siedzibie w Danii. Łączy tą wiedzę i doświadczenie w autorskim sposobie pracy z ludźmi.

 

Książki Agaty Wiatrowskiej o programach rozwojowych z końmi:

 

Menedżer uczy się od koni. Innowacyjne zarządzanie inspirowane Horse Assisted Education”

Agata Wiatrowska i Ilona Popławska
Difin 2013

„Koń jako trener. O facylitacji programów rozwojowych z końmi i lekcjach od koni trenerów”.

Agata Wiatrowska
HorseSense 2016

„Konie w niezastąpiony sposób współtworzą ze mną przestrzeń rozwojową. Przestrzeń szacunku, autentyczności i mądrości. Zapraszam”

 

 

 

 

Imię i nazwisko *:
E-mail *:
Telefon:
Miejsce na Twoją wiadomość *:

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez Agatę Wiatrowską (proszę zaznacz boksik). Dbamy o Twoje dane zgodnie z naszą polityką prywatności.