en en en
10 kroków do zwiększenia swojej siły wewnętrznej

Wpisz swój adres email, aby bezpłatnie otrzymać poradnik PDF.

Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie działań w oparciu o ponadczasowe i uniwersalne wartości.

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

HorseSense

Bezpłatny ebook o sile wewnętrznej

Pobierz bezpłatny poradnik

Horse Assisted Education

Książki

Książka „Koń jako trener”

 

Opis książki

W poszczególnych rozdziałach przybliżona jest rola konia i co to właściwie znaczy, że koń jest trenerem. Kolejne zabierają w podróż w poszukiwania kontaktów z końmi przez kontakt ze sobą oraz opisują lekcje od koni-trenerów, których doświadczają uczestnicy programów. W ostatniej części nakreślona jest też rola osoby prowadzącej, czyli facylitatora, który tworzy przestrzeń rozwojową dla ludzi, w której konie są trenerami.

 

Cena na stronie sklepu

ZAMAWIAM

 

 

Książka „Menadżer uczy się od koni”

 

Opis książki

Książka opisuje doświadczenia z programów rozwojowych z końmi (Horse Assisted Education), w których – w ciągu ostatnich 10 lat – wzięli udział menedżerowie z kilkuset polskich i zagranicznych firm najróżniejszych branż. Kim boję się być, inicjowanie procesów zmian, w drodze do celu, rozwijanie odporności psychologicznej, między niemocą a przemocą, budzenie efektu synergii, od rywalizacji do współpracy… to tylko niektóre z esejów znajdujących się w tej książce…

 

Cena na stronie sklepu

ZAMAWIAM

 

E-book „Psychologia relacji człowieka z koniem”

 

Opis książki

To właśnie w odpowiednim podejściu i rozumieniu konia, jego natury tkwi tajemnica dobrego kontaktu z końmi i nie zastąpi tego żadna technika.

Pracując jako facylitator programów rozwojowych z końmi doświadczam jak niewiele czasem trzeba, żeby wprowadzić znaczącą zmianę. Wystarczy trochę samoświadomości u człowieka, a zmiana w koniu jest natychmiastowa.

Niniejszy przewodnik przedstawia drogowskazy dzięki, którym można się poruszać w świecie koni. Pokazuje co jest ważne, żeby komunikować się z satysfakcją dla obu stron.

 

Cena: bezpłatny

POBIERZ