en en en
10 kroków do zwiększenia swojej siły wewnętrznej

Wpisz swój adres email, aby bezpłatnie otrzymać poradnik PDF.

Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie działań w oparciu o ponadczasowe i uniwersalne wartości.

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

Horse Assisted Education

Istnieje kilka ciekawych kanałów YouTube z filmami z programów rozwojowych z końmi.

 

HorseSense

Na kanale HorseSense na YouTube można zobaczyć jak wyglądają ćwiczenia z końmi, oberzec wywiady z naszymi klientami, videoklipy z organizowanych przez nas spotkań i konferencji oraz zobaczyć co dzieje się w obszarze Horse Assisted Education w Polsce i na świecie. Zapraszamy do subskrypcji.

 

 

 

HorseDream

Kanał YouTube największej sieci facylitatorów. Zbiera filmy z całego świata partnerów HorseDream, posegregowane tematycznie.

 

EAHAE Live

Kanał YouTube o Horse Assisted Education przedstawia co się dzieje na świecie w obszarze Horse Assisted Education. Można na nim obejrzeć filmy z corocznych konferencji EAHAE.

 

Klaus Ferdinand Hempfling

Kanał YouTube Klausa przedstawia pracę z końmi. Natomiast jest w nim bardzo dużo współnych fundamentów z Horse Assisted Education. Wnikliwi obserwatorzy je dostrzegą.