en en en

X Międzynarodowa konferencja EAHAE

24 listopad 2013, autor: Agata Wiatrowska

X Międzynarodowa konferencja EAHAE

X Międzynarodowa konferencja EAHAE
19-21 września 2014, Polska

 

Konferencje EAHAE to potężna dawka wiedzy, wymiana know-how i uczenie się w obszarze Horse Assisted Education. Członkowie z ponad 30 krajów spotykają się już poraz X, aby doskonalić siebie i oferowane programy rozwojowe z końmi. Jesteśmy zaszczyceni będąc organizatorami i liderami tego wydarzenia. Razem z Agatą Wiatrowską, Joanną Borysiewicz-Gardełą, Gosią Dzieżyc i Aleksandrą Pawłowską zapraszamy na jubileuszową konferencję EAHAE. Motto konferencji to” Przywództwo z sercem”.

 

Motto wyraża konieczność transformacji przywództwa i  umożliwienia korzystania ze zbiorowej mądrości. EAHAE to osoby z całego świata, które pracują z liderami największych organizacji, firm, korporacji, instytuacji, społeczności. Łączymy siły i doświadczenie w celu jak najlepszego towarzyszenia liderom w ich drodze i wyzwaniach. Ostatnia konferencja odbyła się w USA. Przeczytaj relację na naszym blogu.

 

  

Zbiorowa mądrość 

Inspiracje i refleksje z obserwacji stada dzikich koników polskich żyjących na 1000 ha wśród pól, lasów i jezior

 

 

 

 

Przywództwo  & Horse Assisted Education

Międzynarodowi prelegenci i facylitatorzy:  Gerhard Krebs (Niemcy), Susan Wilson (Kanada) Lynn Jenkin (Australia), Rob Pilskin (USA), Steffi Egger (Austria), Nikki Kagan (Izreal)  i  wielu innych.

• ZBIOROWA MĄDROŚĆ •

•PRZYWÓDZTWO W NIEPEWNOŚCI •

• PASJA W BIZNESIE •

Smak Wolnych Koni

Doświadczenia z końmi u Bereniki Bratny w Radziach z unikalnym wolno żyjącym stadem koni

www.wolnekonie.org

 

Sieciowanie się  w ludzkim stadzie

 Siedlisko Morena –  centrum konferencyjne

 www.siedliskomorena.pl

Połączona z naturą lokalizacja


Świętowanie X urodzin EAHAE

Opłata konferencyjna 550 Euro
zawiera wyprawę Krainy Wolnych koni,  autobusy z Warszawy w piątek około 11:00 i w niedzielę ok 16:00 , obiady, kolację w trakcie urodzin EAHAE (w sobotę) . 

Orientacyjna agenda konferencji to 19.09.2014 od 11:00 w Warszawie do do 21.09.2014 16:00 w Radziach

Dodatkowe koszty:
Nocleg  ok. 50 Euro za noc ze śniadaniem, kolacja 20 Euro (kolacja w sobotę zawarta jest w cenie konferencji), cena specjalna dla uczestników konferencji. Rezerwacja i płatności bezpośrednio w Siedlisku Morena. Ewentualnie transport jeśli nie będą pasowały godziny podstawionych przez organizatora busów.

 

Obejrzyj zwiastun 10 Międzynarodowej konferencji EAHAE

 

Formularz płatności znajduje się tutaj:

https://www.horsesense.pl/oferta/szkolenie-facylitatorow/eahae2014/

Konferencja jest dla członków EAHAE (Qualified member of EAHAE)  lub EAHAE Friend

O rodzajach członkostwa i EAHAE można przeczytać tutaj.

Zapraszamy!

Agata Wiatrowska - Horsesense.pl

Agata Wiatrowska - prowadzi HorseSense – ośrodek programów rozwojowych z końmi. Jest pionierką pracy z końmi w rozwoju ludzi w Polsce. Wprowadziła Horse Assisted Education do Polski w 2005 roku.

HorseSense powstało z połączenia misji wspierania ludzi w rozwoju i pokazania światu nieodkrytego potencjału koni – jako nauczycieli i przewodników. Agata jest certyfikowanym facylitatorem programów rozwojowych z końmi (certyfikat mistrzowski EAHAE, licencja HorseDream), certyfikowanym coachem i trenerem II stopnia. Posiada międzynarodową akredytację do szkolenia facylitatorów programów rozwojowych z końmi wydaną przez European Assosiation of Horse Assisted Education.

Jest autorką książek o rozwoju z końmi: „Koń jako trener. O programach rozwojowych z końmi oraz lekcjach od koni-trenerów”, 2016 oraz „Menedżer uczy się od koni” 2013.