Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x
en en en

Świadomość i komunikacja z końmi – wykład Agaty Wiatrowskiej

08 sierpień 2017, autor: Agata Wiatrowska

Świadomość i komunikacja z końmi – wykład Agaty Wiatrowskiej

O najnowszych badaniach o przywództwie wśród koni, komunikacji między nimi i o tym jak to wpływa na naszą z nimi komunikację. Trochę też o tym dlaczego samoświadomość w obcowaniu z końmi jest taka ważna. Osoby zainteresowane budowaniem swoje samoświadomości mogą skorzystać z kursu Online, który pogłębia ten obszar.

 

 

Agata Wiatrowska - Horsesense.pl

Agata Wiatrowska – prowadzi HorseSense – ośrodek programów rozwojowych z końmi. Jest pionierką pracy z końmi w rozwoju ludzi w Polsce. Wprowadziła Horse Assisted Education do Polski w 2005 roku. HorseSense powstało z połączenia misji wspierania ludzi w rozwoju i pokazania światu nieodkrytego potencjału koni – jako nauczycieli i przewodników. Agata jest certyfikowanym facylitatorem programów rozwojowych z końmi (certyfikat mistrzowski EAHAE, licencja HorseDream), certyfikowanym coachem i trenerem II stopnia. Posiada międzynarodową akredytację do szkolenia facylitatorów programów rozwojowych z końmi wydaną przez European Assosiation of Horse Assisted Education. Agata pomaga ludziom w sięganiu do swojej wewnętrznej siły, autentyczności zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Jest autorką książek o rozwoju z końmi: „Koń jako trener. O programach rozwojowych z końmi oraz lekcjach od koni-trenerów”, 2016 oraz „Menedżer uczy się od koni” 2013.

Jakie obszary wpływają na to, że sprawnie nawigujemy w codziennym życiu? Dzięki czemu, możemy mieć stały dopływ potrzebnej energii?

Pobierz ebook autorstwa Agaty Wiatrowskiej na temat siły wewnętrznej.

ZOBACZ DALEJ

Najpopularniejsze