en en en

10 kroków do zwiększenia siły wewnętrznej [Bezpłatny E-book]

29 czerwiec 2017, autor: Agata Wiatrowska

10 kroków do zwiększenia siły wewnętrznej [Bezpłatny E-book]

Siła wewnętrzna to uniwersalne, podstawowe i niezastąpione narzędzie do zmierzania się z życiem, zwłaszcza na jego „zakrętach”. Niezależnie czy stracisz pracę, odejdzie ktoś bliski, czy po prostu chcesz dotrzymać swoich postanowień i wprowadzić w życiu jakąś zmianę –  jest ona potrzebna.

 

Zapraszam Cię w podróż przez 10 sprawdzonych kroków, które umożliwiają zwiększanie, pielęgnowanie lub przywracanie wewnętrznej siły.

 

Kroki stworzyłam na podstawie doświadczeń z programów rozwojowych z końmi. Ich kolejność nie jest istotna, każdemu w różnych momentach jest potrzebne eksplorowanie innego obszaru.

 

  • „Luźna wodza” – to harmonia jeźdźca i konia czyli np. harmonia intelektu i emocji. To budowanie samoświadomości.
  • Kim jesteś? To zmierzenie się z sobą, zdjęcie masek, oparcie się w autentyczności.
  • Poczucie własnej wartości to sprawdzanie i zalepianie dziur w dzbanie siły wewnętrznej, przez które owa siła może uciekać.
  • Odwaga i prawo do porażek. Uczenie się i dobrowolne opuszczanie sfery komfortu.
  • Stado – wspierający ludzie. Rozróżnianie kto jest Twoim wspierającym stadem i bycie z nim w kontakcie .
  • Mówienie „NIE”. Rozpoznawanie i przerywanie przemocy, również tej w „białych rękawiczkach”.
  • Pokazanie siebie. Ekspresja z tego kim jesteś. Dialog z rzeczywistością i kontrola konsekwencji.
  • Wybieranie i rozróżnianie. Praktykowanie oddzielania maku od piachu.
  • Nadawanie sensu swoim sytuacjom życiowym. Proaktywność.
  • Wolność

 

Dlaczego koń w roli trenera może pomóc w kształtowaniu siły wewnętrznej?

 

Koń ma w tym obszarze niezwykłą moc. Wielu moich klientów mówi, że dzięki koniom „oddycha”. Moja osobista historia jest również przykładem na to, że konie wspierają ludzi w przetrwaniu, a potem w budowaniu wartościowego życia.

 

Jeśli jesteś ciekawa/y moich wskazówek zapisz się poniżej, a otrzymasz na meila poradnik pdf „10 kroków do siły wewnętrznej”. UWAGA! Adres meilowy wymaga potwierdzenia czyli kliknięcia w link, który otrzymasz automatycznie po zapisie. Jeśli jesteś pewna/y, że wpisałeś go poprawnie, a nie możesz odnaleźć meila ode mnie – szukaj w innych folderach typu oferty, spam lub inne.

 

POWODZENIA w budowaniu SWOJEJ SIŁY WEWNĘTRZNEJ :)))

 

 

 

 

 

Agata Wiatrowska

 

10 kroków do zwiększenia siły wewnętrznej

Pobierz bezpłatny poradnik pdf autorstwa Agaty Wiatrowskiej. Zapisując się wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera od Agaty Wiatrowskiej (czyli inspirujących meili ode mnie o rozwoju i aktualnych wydarzeniach HorseSense), zgodnie z naszą polityką prywatności. Nie spamujemy. Z listy możesz się w każdym momencie wypisać.

Poproszę PORADNIK

 

 

Agata Wiatrowska - Horsesense.pl

Agata Wiatrowska - prowadzi HorseSense – ośrodek programów rozwojowych z końmi. Jest pionierką pracy z końmi w rozwoju ludzi w Polsce. Wprowadziła Horse Assisted Education do Polski w 2005 roku.

HorseSense powstało z połączenia misji wspierania ludzi w rozwoju i pokazania światu nieodkrytego potencjału koni – jako nauczycieli i przewodników. Agata jest certyfikowanym facylitatorem programów rozwojowych z końmi (certyfikat mistrzowski EAHAE, licencja HorseDream), certyfikowanym coachem i trenerem II stopnia. Posiada międzynarodową akredytację do szkolenia facylitatorów programów rozwojowych z końmi wydaną przez European Assosiation of Horse Assisted Education.

Jest autorką książek o rozwoju z końmi: „Koń jako trener. O programach rozwojowych z końmi oraz lekcjach od koni-trenerów”, 2016 oraz „Menedżer uczy się od koni” 2013.