Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x
en en en
Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie w

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

Ośrodek

Nasze podejście

Horse Assisted Education to nowa dziedzina. Droga rozwoju człowieka. Nasza wiedza i doświadczenie jest wynikiem prawie już 12 lat pracy tą metodą, stałego kontaktu z wielkimi jej nauczycielami na świecie (Gerharda i Karin Krebs, Dave Harris, Jackie i Herb Stevennson, June Guenter, Barbara Rector, Klaus Ferdinand Hempling i wielu innych), udziału w konferencjach i kursach doszkolających. Umożliwia nam to oferowanie programów dostarczających uaktualnioną wiedzę i doświadczenie  i połączonych z międzynarodową i/lub krajową certyfikacją. Jakość naszej pracy potwierdza rosnące grono klientów i cieszymy się, że możemy pochwalić się ich autentycznymi i osobistymi referencjami.

 

Jesteśmy jedynym akredytowanym ośrodkiem European Association of Horse Assisted Education (EAHAE) i HorseDream w Polsce, w którym mogą się uczyć kolejni facylitatorzy. Akredytację posiada Agata Wiatrowska i to ona prowadzi wszystkie szkolenia facylitatorów.

Agata Wiatrowska jest pionierem HAE w Polsce,  facylitatorem z powołania, dyrektorem  EAHAE oraz partner HorseDream. Większość osób w Polsce zajmujących się HAE pierwsze szlify zdobywało na prowadzonych przez nią od 8 lat Train the trainer i innych doświadczeniach rozwojowych.

 

W naszym podejściu szczególne miejsce mają konie. Traktujemy je jako naszych partnerów i przewodników w tej drodze. Pracujemy w trakcie szkoleń facylitatorów z odopowiednio przygotowanymi końmi, które dobrowolnie i osobowościowo podjęły rolę koni trenerów. Umożliwia to doświadczenia w praktyce, o co chodzi z magicznym stwierdzeniem: u nas to konie są trenerami.

 

Najbliższe terminy oferowanych programów:

 

Nazwa programu

Daty i miejsce

Opis

Koszt

Train the trainer Intensive©- szkolenie facylitatorów programów rozwojowych z końmi

 

 

9-10.09.2017 Stajnia Celinów, mazowieckie
(1 miejsce)

Intensywny program przygotowujący do prowadzenia/facylitowania programów rozwojowych z końmi. Obejmuje kompleksowy know-how, aktualny z najnowszymi trendami światowymi w obszarze Horse Assisted Education.

Skierowany do osób, które mają doświadczenie w obcowaniu z końmi, znają swoją grupę docelową i posiadają umiejętności pracy z człowiekiem w sytuacji rozwojowej.

 

Opis programu

 

Train the Trainer – warsztat akredytowany przez EAHAE  i zakończony certyfikatem facylitatora Horse Assisted Education. Kwalifikuje do pełnego członkostwa w EAHAE.

 

zapisy

4.000 zł

udział w programie wraz  z noclegiem i wyżywieniem

Szkoła Facylitatorów

Programów rozwojowych z końmi ©

I zjazd 21-22.10.2017

II zjazd 18-19.11.2017

III zjazd 16-17.12.2017

IV zjazd 10-11.02.2018

V zjazd 10-11.03.2018

 (Brak miejsc, przyjmujemy zapisy na listę rezerwową – wtedy poinformujemy jak tylko się zwolni)

Szkoła Facylitatorów Programów rozwojowych z końmi obejmuje kompleksowe przygotowanie do prowadzenia programów rozwojowych z końmi zarówno dla osób indywidualnych jak i rożnych grup docelowych. Dostarcza treningu umiejętności facylitowania, pracy z człowiekiem i koniem w sytuacji rozwojowej i przygotowanie koni trenerów do ich roli. Szkoła zakończona jest Dyplomem facylitatora programów rozwojowych z końmi Horse Assisted Education.

 

Opis programu

 

Przyjmujemy zgłoszenia rozpoczynające proces rekrutacyjny na kolejną edycje jesień 2018. Zarezerwuj miejsce już teraz. Zazwyczaj grupy zapełniają się pół roku przed wydarzeniem. 

 

zapisy

9.500 zł przy płatności jednorazowej

10.500 zł przy płatności w 7 ratach po 1.500 zł

 

Jeśli zainteresowała Ciebie idea uczenia się od koni mogą Ci się spodobać dwa z naszych dostępnych materiałów: film dokumentalny „Szum skrzydeł”, który powstał w trakcie międzynarodowej konferencji facylitatorów EAHAE, którą mieliśmy zaszczyt organizować w Polsce lub e-book z 7 miejscami na świecie, w których konie pełnią rolę trenerów.  Zapisując się na tą listę otrzymasz też informacje, które mnie fascynują w obszarze koni i rozwoju oraz inforamcje o naszych wydarzeniach. Z listy możesz się w każdym momencie wypisać:)