Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x
en en en
Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie w

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

Ośrodek

Nasze podejście  

 

Horse Assisted Education to nowa dziedzina. Droga rozwoju człowieka. Nasza wiedza i doświadczenie jest wynikiem prawie już 12 lat pracy tą metodą, stałego kontaktu z wielkimi jej nauczycielami na świecie (Gerharda i Karin Krebs, Dave Harris, Jackie i Herb Stevennson, June Guenter, Barbara Rector, Klaus Ferdinand Hempling i wielu innych), udziału w konferencjach i kursach doszkolających. Umożliwia nam to oferowanie programów dostarczających uaktualnioną wiedzę i doświadczenie  i połączonych z międzynarodową i/lub krajową certyfikacją. Jakość naszej pracy potwierdza rosnące grono klientów i cieszymy się, że możemy pochwalić się ich autentycznymi i osobistymi referencjami.

 

Jesteśmy jedynym akredytowanym ośrodkiem European Association of Horse Assisted Education (EAHAE) i HorseDream w Polsce, w którym mogą się uczyć kolejni facylitatorzy. Akredytację posiada Agata Wiatrowska i to ona prowadzi wszystkie szkolenia facylitatorów.

Agata Wiatrowska jest pionierem HAE w Polsce,  facylitatorem z powołania, dyrektorem  EAHAE oraz partner HorseDream. Większość osób w Polsce zajmujących się HAE pierwsze szlify zdobywało na prowadzonych przez nią od 8 lat Train the trainer i innych doświadczeniach rozwojowych.

 

W naszym podejściu szczególne miejsce mają konie. Traktujemy je jako naszych partnerów i przewodników w tej drodze. Pracujemy w trakcie szkoleń facylitatorów z odopowiednio przygotowanymi końmi, które dobrowolnie i osobowościowo podjęły rolę koni trenerów. Umożliwia to doświadczenia w praktyce, o co chodzi z magicznym stwierdzeniem: u nas to konie są trenerami.

 

Najbliższe terminy oferowanych programów:

 

Data
Opis
Cena

Train the trainer Intensive©- szkolenie facylitatorów programów rozwojowych z końmi

 

 

9-10.09.2017 Stajnia Celinów, mazowieckie

(2 miejsca)

Intensywny program przygotowujący do prowadzenia/facylitowania programów rozwojowych z końmi. Obejmuje kompleksowy know-how, aktualny z najnowszymi trendami światowymi w obszarze Horse Assisted Education.

Skierowany do osób, które mają doświadczenie w obcowaniu z końmi, znają swoją grupę docelową i posiadają umiejętności pracy z człowiekiem w sytuacji rozwojowej.

 

Opis programu

 

Train the Trainer – warsztat akredytowany przez EAHAE  i zakończony certyfikatem facylitatora Horse Assisted Education. Kwalifikuje do pełnego członkostwa w EAHAE.

 

 

zapisy

4.000 zł

udział w programie wraz  z noclegiem i wyżywieniem

Szkoła Facylitatorów

Programów rozwojowych z końmi ©

I zjazd 21-22.10.2017

II zjazd 18-19.11.2017

III zjazd 16-17.12.2017

IV zjazd 10-11.02.2018

V zjazd 10-11.03.2018

 (Brak miejsc, przyjmujemy zapisy na listę rezerwową – wtedy poinformujemy jak tylko się zwolni)

Szkoła Facylitatorów Programów rozwojowych z końmi obejmuje kompleksowe przygotowanie do prowadzenia programów rozwojowych z końmi zarówno dla osób indywidualnych jak i rożnych grup docelowych. Dostarcza treningu umiejętności facylitowania, pracy z człowiekiem i koniem w sytuacji rozwojowej i przygotowanie koni trenerów do ich roli. Szkoła zakończona jest Dyplomem facylitatora programów rozwojowych z końmi Horse Assisted Education.

 

Opis programu

 

Przyjmujemy zgłoszenia rozpoczynające proces rekrutacyjny na tą lub kolejne edycje.

 

 

zapisy

9.500 zł przy płatności jednorazowej

10.500 zł przy płatności w 7 ratach po 1.500 zł

 

Jakie obszary wpływają na to, że sprawnie nawigujemy w codziennym życiu? Dzięki czemu, możemy mieć stały dopływ potrzebnej energii?

Pobierz ebook autorstwa Agaty Wiatrowskiej na temat siły wewnętrznej.

ZOBACZ DALEJ