Strona, na której się znajdujesz wykorzystuje pliki cookies. Korzystamy z tego mechanizmu m.in. w celu prowadzenia statystyk odwiedzin (Google Analytics) oraz poprawy użyteczności strony. Jeśli nie wyrażasz zgody na przesyłanie cookies do Twojego urządzenia - zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej. Polityka

x
en en en
Autentyczna i spójna komunikacja

Spotkanie z mistrzami komunikacji niewerbalnej. Poszukiwanie spójności na poziomie emocji, myśli, ciała i ducha.

Świadome przywództwo

Przywództwo jest nieustającym uczeniem się i wyciąganiem wniosków. Ekspertyza i to co wiemy – nie jest tu  wystarczające. Ważna jest wizja. Liczą się bardzie pytania, niż odpowiedzi. Zauważanie, a nie wiedzenie.

Horse-Sense czyli mądrość życiowa

Uruchamianie rozwiązań z szacunkiem do tego co historyczne i otwartością na nowe. Wzmacnianie działań w oparciu o ponadczasowe i uniwersalne wartości.

Międzynarodowy know-how i autorskie podejście

Współtworzymy międzynarodową sieć facylitatorów. Prowadzimy kompleksowe szkolenia facylitatorów.

Horse Assisted Education

Należymy do sieci HorseDream i międzynarodowego stowarzyszenia EAHAE.

 

Partnerzy HorseDream dzielą główne założenia filozofii warsztatów, pracują w podobny sposób zachowując standardy edukacyjne, etyczne i bezpieczeństwa dla wielu klientów z całego świata. Większość partnerów HorseDream należy też do Europejskiego Stowarzyszenia Horse Assisted Education (EAHAE).

 

Sprawdzony koncept
HorseDream Partner

Koncept HorseDream  stosowany jest w organizacjach biznesowych od 1996 roku. Łączy w sobie doświadczenie z zastosowania koni do uczenia ludzi, nurty integralne i zrozumienie potrzeb rozwoju

człowieka w kontekście otaczającego go świata.

 

Wywiad z Gerhardem Krebs założycielem HorseDream:                              

 

 

 

Międzynarodowa sieć

Ponad 110 partnerów HorseDream oferuje programy rozwoju pracowników w 25 krajach.

 

Jakość programów rozwojowych

Wszyscy partnerzy HorseDream ukończyli Szkołę Horse Assisted Education i otrzymali licencję HorseDream. Dzielą wspólne standardy edukacyjne, etyczne i bezpieczeńtwa.

 

Doświadczenie w pracy z organizacjami biznesowymi

Nasi partnerzy pracowali na całym świecie m. in. dla:

 

AEGON, Winterthur, Axel Springer, Barclays Wealth, Cap Gemini, Citibank, Deutsche Bahn, Ernst & Young, Hewlett-Packard, IKEA, ING Johnson & Johnson,  Karstadt AG, Kodak, McDonald’s, McKinsey, METRO Cash & Carry, Millennium Bank, NOKIA, PricewaterhouseCoopers, Procter & Gamble, RTL, SAP, Schenker, Winterthur, SHELL, Siemens, UniCredit, Vattenfall, Vodafone, Würth Elektronik, ZDF

 

Raz w roku odbywają się konferencje merytoryczne, które służą wymianie wiedzy i doświadczeń. Dwie z nich w 2008 i 2014 odbyły się w Polsce i byliśmy ich głównymi organizatorami.

 

Impresje z międzynarodowej konferencji facylitatorów Polska 2014


 

 

Szkolenia umożliwiające zostanie HorseDream Partnerem odbywają się również w Polsce i są prowadzone przez Agatę Wiatrowską z HorseSense. Osoby zainteresoane dołaczeniem do sieci HorseDream prosimy o kontakt. Nasi facylitatorzy po Train the trainer i Szkole Facylitatorów otrzymują kwalifikację do międzynarodowego stowarzyszenia EAHAE.